İslami Sohbet Odaları

Sohbet Odalarına Şimdi Bağlan

Sohbet odalarımızda dini konularda sohbet edebilir,
aklınızda ki soruları kullanıcılarımızla görüşebilirsiniz.

 

 

 

Dini Sohbet Videoları

Çeşitli Konularda Dini Sohbet Videoları

Hocalarımızdan daha iyi bir Müslüman olabilmemiz için
yapılan sohbetlere ulaşabilirsiniz
.

Darbeyi Yapmak isteyen Güçler..

Merhaba Arkadaşlar Yazımıza Kaldığımız yerden devam ediyoruz.Anlamak istemediler bir şekilde. Ülkemizin iyi gidişatının Engellenmesini istediler.. Bunun Kısa örneği 17-25 Aralıktaki Mali Darbe vurma şekli.. Bunu yapabilmeleri için ülkemizin önemli mevkilerine zamanında sızmış olan bu örgüt, Syn Cumhurbaşkanımızın Kendilerinin ”Kötü Niyetli”olacaklarını düşünmedi. Çünkü Onlarında Alınları Secdeye Değdiğini Düşünerek bunları yapacaklarını düşünmemiştir..
Fakat bu insanlar Dershanelerin Kapanmasından sonra,Kendilerine iyilik yapan insanları kötülemeye başlamışlar ve onlardan intikam alabilmek için elinden geleni yapmaya başlamışlardır. Her türlü deneyimde bulundular fakat başaramadılar.. Bir şekilde Cevaplarını Aldılar.. En son olarak 15 Temmuz Gecesi Darbe Kalkışması ile Emellerine Ulaşmak istemişlerdir.. Fakat Bu Aziz Milletimizin Buna müsahade Etmemiştir..Bu Örgüt Başını Devlet olarak istiyoruz Fakat, Kendi emelleri ortaya çıkacağından dolayı vermemekte Direnmektedirler..
Nasıl ki Zamanında Pkk Elebaşını vermediler işleri bittikten sonra Şartlı olarak Ülkemize verdiler ise bu Örgüt liderinide bu şekilde vereceklerini düşünmekteyim.. Bu tarz Örgütler Her Zaman Yabancı Güçler Tarafından Kurul ve Kullanıldıktan sonra Atılırlar bir şekilde.. Amaç Belli Her Zaman..
Türk ve Müslümanlar ilerlemesin Hep bizlere Hapis olsun bizim emirlerimizin altından Çıkmasınlar.. Maalesef artık geç kaldınız..
Dini sohbet,DiniChat,Sohbet;www.Nursohbet.net

Leave a comment